معرفی دستگاه بسته بندی پودری عمودی مواد غذایی

دستگاه بسته بندی مواد غذایی عمودی پودری، برای بسته بندی مواد غذایی که به شکل پودر هستند مانند ادویه جات و پودر قهوه کاربرد دارد. معرفی دستگاه بسته بندی عمودی پودری به دلیل تنوع در طراحی و ساخت دستگاه بسته بندی عمودی و ارتفاع کم، چند بخش را شامل می شود. قیمت دستگاه های بسته بندی پودری هم براساس مدل تعیین شده، مشخص می شود.

در ادامه شرح مختصری از دستگاه بسته بندی پودری داده می شود. با ما همراه باشید.
در زیر نمونه ای از دستگاه بسته بندی مواد غذایی را مشاهده می فرمایید.
عکس دستگاه بسته بندی مواد غذایی

دستگاه بسته بندی مواد غذایی

 

دستگاه بسته بندی مواد غذایی پودری چیست؟

جهت بسته کردن مواد غذایی خشک پودری مورد استفاده قرار می گیرد. موادی مانند:

 • ادویه جات مختلف
 • پودر قهوه
 • آرد
 • پودر های شیمیایی و دارویی

عکس دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی پودری

 

لفاف دستگاه بسته بندی پودری عمودی از:

 • سلفون
 • متالایز
 • پلی استر
 • فویل آلومینیوم
 • ترسبافون صدفی

می باشد.

مشخصات دستگاه بسته بندی پودری SSN 4006:

اطلاعات مورد نیاز کاربران دستگاه بسته بندی پودری SSN 4006

دستگاه بسته بندی پودری

خصوصیات دستگاه بسته بندی پودری:

 1. ایمنی دستگاه: به دلیل ارتباط مستقیم کاربران با دستگاه، سیستم دارای سنسور حفاظتی جهت جلوگیری از صدمه های احتمالی مانند قطع دست است.
 2. بسته بندی مناسب محصول مورد نظر: دلیل بسته بندی مواد پودری، حفاظت محصول از آسیب دیدگی و پاره شدن، فساد و حضور باکتری، تخریب آن می باشد. دستگاه بسته بندی پودری استاندارد، حتماً می بایست با سایز مرتبط با محصول بسته بندی شود و از ورود حشرات موذی، گرد و غبار، هوا و … جلوگیری نماید و به همین منظور روی محصول باید کاملا پوشیده شود.
 3. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات: در روند تولید دستگاه که از جمله این تجهیزات میتوان به حسگر وزنی با دقت در توزین مواد پودری  اشاره کرد یا بدنه استیل که حضور زنگ در مواد و پوسیدگی بدنه مخزن را کاهش می دهد.
 4. دارا بودن قابلیت نصب تجهیزات جانبی مخصوص برای انواع محصولات مانند فیدر، ردیف کن، کاغذ گذار، سیستم uv و … و همچنین قابلیت نصب تاریخزن، جت پرینتر، سیستم تزریق گاز و …
  شرکت نورا صنعت با رعایت تمام و کمال موارد فوق و نیز با راه اندازی واحد کنترل کیفی، تولید بهترین و با کیفیت ترین دستگاه بسته بندی استاندارد بر مبنای استاندارد جهانی و جدید را سر لوحه کار خود قرار داده است.

[toggle title=”راه های ارتباطی سریع” state=”close”]می توانید هر گونه سوال در مورد دستگاه بسته بندی حجمی و توزین دار را از مشاوران نورا صنعت و در ارتباط با ترازو باسکول سبک و سنگین از کسری باسکول، بپرسید. [/toggle]

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید