دستگاه بسته بندی خشکبار عمودی حجمی و توزین دار

دستگاه بسته بندی خشکبار عمودی توزین دار و حجمی، مخصوص بسته بندی آجیل، خشکبار و میوه خشک می باشد. گاهی نیاز به خرید یک دستگاه بسته بندی خشکبار توزین دار یا حجمی هست و گاهی نیاز به تهیه خط کامل بسته بندی می باشد.
قیمت خرید و فروش دستگاه ها را می توانید با توجه به نیازتان، از مشاوران استعلام بگیرید.

مشاوره خرید و فروش و انتخاب دستگاه مناسب هر حوزه، مانند بسته بندی خشکبار و حبوبات، در وب سایت نورا صنعت زیر نظر مشاوران صورت می گیرد.

دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی خشکبار حجمی عمودی چیست؟

دستگاه بسته بندی خشکبار حجمی عمودی پیمانه ای برای بسته بندی خشکبار، آجبل، حبوبات و انواع مواد گرانولی به کار می رود. سیستم عملکرد دستگاه های بسته بندی حجمی به صورت الکترومکانیک و پیمانه ای می باشد.

دستگاه بسته بندی خشکباربدلیل اینکه مواد مختلف، در پیمانه هایی مشخص ریخته و بسته بندی می شوند، به آن دستگاه حجمی می گویند.
در واقع از حسگر وزن برای وزن کردن مانند دستگاه های توزین دار استفاده نمی شود.

چون بسته ها در پایین دستگاه جمع آوری می شوند ارتفاع داشته و محصولات قابل بسته بندی، بوسیله بالابر به مخازن بالا، منتقل می شوند به آن عمودی می گویند.

دستگاه بسته بندی خشکبار توزین دار چیست؟

دستگاه‌ بسته بندی توزین دار برای بسته بندی و توزین انواع مواد غذایی مانند خشکبار و حبوبات به صورت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. در این سیستم از نازل (حسگر وزنی) برای توزین استفاده می شود و نیازی به پیمانه یا CUP نمی باشد.
عکس دستگاه بسته بندی 4 توزین

دستگاه بسته بندی 4 توزین

دستگاه بسته بندی توزین دار انواع مختلفی دارند

  • تک توزین
  • دو توزین
  • 4 توزین
  • 10 توزین
  • 14 توزین

تعداد بیشتر مخزن توزین، سرعت و دقت بسته بندی را بالاتر می برند.

[toggle title=”در ارتباط با صنعت توزین دیجیتال بیشتر بدانید” state=”close”]در بحث بسته بندی حجمی و توزین دار عمودی گرانولی یا پودری، توزین در صنعت با باسکولت یا ترازو صنعتی و باسکول جاده ای بعد از عبور از نوار نقاله یا هنگام حمل محصولات از کارخانه به مقصدهای مختلف نیز پیش می آید.[/toggle]

انواع باسکول

بغیر موارد بالا، مواد اولیه کارخانجات یا کارگاه ها، نیز با تریلی یا کامیون به مقصد حمل می شوند.

این مواد نیز نیاز به توزین قبل از بسته بندی، با باسکول های ظرفیت سنگین یا سبک دارند. باسکول جاده ای 60 تن تا باسکول جاده ای 8 تنی از جمله دستگاه های توزین سنگین هستند.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید